İzmir ****** Lisesi 10. Sınıflar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10/K

+9
NsTrKkL
merve koçyiğit
Jesus
tolga tuvay
btuu
ChGdSh
KaanGulcan
emre
YeArBlOoD
13 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

10/K - Sayfa 2 Empty Geri: 10/K

Mesaj  merve koçyiğit Cuma Şub. 13, 2009 12:24 pm

kaan ya deli misin:D illa uraşcak bnmle:D tm nin seçenek alanı kısıtlı zaten.buna da bişi demein istersenz.ayrca yeni sistemle ilgli herkes bunu dio.fm ler awntajlı olck.snuçta fm örencisinin sözeli de yüksek.ee fen bölümünü de bilioruz.avantj fm de oluo.bunu anltmaya çlşıoruz.psikolojiye gelnce.öss de yazılı olmuo.testlerde de psikoloji sruları çözoruz ilk bölmde yer alan sorular war.pargrafı anlıcak mantık warsa zor gelmio.''tabi bu benm dşncem.''
merve koçyiğit
merve koçyiğit
TamİAL
TamİAL

Mesaj  ışın=) Paz Şub. 15, 2009 8:12 am

.

En son ışın=) tarafından Çarş. Şub. 18, 2009 7:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ışın=)
ışın=)
SemİAL
SemİAL

Mesaj  ışın=) Paz Şub. 15, 2009 8:13 am

.

En son ışın=) tarafından Çarş. Şub. 18, 2009 7:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ışın=)
ışın=)
SemİAL
SemİAL

Mesaj  _TqNz3R_ Paz Şub. 15, 2009 8:52 am

YeArBlOoD demiş ki:Ya bırak fizik kimya biyo yok mis gibi yatıyosunuz Fmleri düsün sen Twisted Evil

aynen fizik kimya bio yok bi de bizi düşün :S
_TqNz3R_
_TqNz3R_
MaxİAL
MaxİAL

Mesaj  merp. C.tesi Şub. 21, 2009 1:25 pm

bu isi bu kadar abartmak yanlıs diil mi? sonucta herkes ne olcagına karar vermis ve bölümünü secmis. yani sen mühendis olmak istersin secersin. tıp okumak istersin secersin. ben siyasal okumak isterim, hukuk okumak isterim, isletme,pazarlama, psikoloji vs. okumak isterim secerim.
ayrıca lütfen kücümsemeyin tmyi bu kadar. sacmalamak yaptıgınız sey. ki bilen bilir ben bu yıl dersanede fm idim bi süre. bence de o salaklıgın daniskası. ama "bence".
ama du ya söylemeden gecemiycem. yöneticiler tm'den isciler fm'den cıkıyor .e
merp.
merp.
Çöm

Mesaj  merve koçyiğit C.tesi Şub. 21, 2009 3:10 pm

küçümseyen yok zaten ki.ona bakarsan erkek arkadşım da tm yani.ama şu var.çalışan insan,para kazandırcak zeka,üreticilik olmadan yönetici nereyi yöneticek??herkesin farklı bakışı var yani.benm dediğim bu sistemde tm lerden daha avantajlı olcaımız.
merve koçyiğit
merve koçyiğit
TamİAL
TamİAL

Mesaj  merp. Salı Mart 03, 2009 1:17 pm

ya o zaman isin icine calısmak giriyosa hic karsılastırma yapılmaz. hicbi fmnin bi tmyi ezmeye hakkı yok bence. yani bu olay avantaj falan degil kanımca. biliyorum bizim alan derslerimiz sınavda bizi etkilemicek pek ama yani amacım buysa neden fmde olıyım? ki biz zaten yapabilcegimize güvendigimiz icin yönetici olmayı düsünüyoruz.
merp.
merp.
Çöm

Mesaj  YeArBlOoD Salı Mart 03, 2009 1:22 pm

Tmm bencede kimsenin kimseyi ezmeye hakkı yok ben herzaman bu konuda sizi savundum ! ama bişey sorucam bu yöneticilik hakkında neden şuandaki özel Şirketlerin çoğunluğunun yönetici kadrosunu Endüstri mühendisi ve Makine Mühendisi oluşturuyor ayrıca Tmler Yönetici olarak Fmlerden Daha İyi diyede bişey yoktur Gayet Açık Net Söylüyorum Hepinizden Daha İyi Yönetici olurum (Megalomanyak) Twisted Evil
YeArBlOoD
YeArBlOoD
Admin

https://ial10.yetkin-forum.com

Mesaj  SaintInUtopia Salı Mart 03, 2009 1:29 pm

Kimi ideal demiş, kimi kolay demiş. Ben de biliyorum kim sayısala ne için gidiyor. 4 tip sayılsalcı vardır.
1-Sayısal kafası zehir olan adam vardır. Bunların çoğunluğu sayısal sınav puanlarını 90'ın altında getirmez. Deli gibidirler zaten.
2-Sayısal kafası normal olup sayısaldan girilen meslekleri isteyen adamlar vardır.
3-Ailesinin baskısı altından kurtulamamış, asıl ezik olan kendileri olduğunu fark edememiş, "körler sağırlar birbirini ağırlar" kavgalarını seven, işi-gücü EA ve Sözel bölümlerini aşağılamak olan gerizekalılar vardır. İşleri güçleri yoktur bu tiplerin. Hiç birşeyden çakmazlar.
4-Dünyadan bihaber Sayısal öğrencisi vardır.

Kim kimden bilmem ama ben şunu söylüyorum size. Madem o kadar zekisiniz, madem o kadar kolay bizim derslerimiz. Gelin de felsefe gibi, psikoloji gibi kolay EA ve Sözel derslerinden sizinle bir kafa savaşı yapalım. Ezerim, acımam. Konuşturmayın beni burda. Eziğin kralları sizi. İdealiniz ne merak ediyorum. Paslı cıvataları birleştirmek, çimentolardan harç yapmak, kanserli hücreleri kesip biçmek mi? Ayrıca küçümseseniz kaç yazar Very Happy Ünlü bir düşünürün bir sözü vardır, ben de ona uyuyorum sizin karşınızda. Demiş ki "Küçük insanlara acırım, fikirleri yoktur. Küçük insanları ezerim, kafa küçük olsa da çıkan kan çoktur."
SaintInUtopia
SaintInUtopia
Çöm

http://worminbrain.blogspot.com

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2